Pealeht Koduklubi Telliskivi

   

 • Kehaanalüüs ja treeneri konsultatsioon uuele liitujale TASUTA!

 • Kehaanalüüs ja treeneri konsultatsioon uuele liitujale TASUTA!

 • http://www.monkeyshop.ee/

 • http://www.monkeyshop.ee/

 

 

Tule proovitrenni vaid 1€ eest, registreeru Facebookis või klubi telefonil 56 810 888

Trenn ruhmatreeningud

Rühmatreeningud

Hinnad Hinnakiri ja avamisajad

Jõusaal & kardioseadmed

Klubisse sissepääs

Kuutasu (30 päeva) ostes pääsme  üheks kuuks

Kuutasu ostes pääsme kolmeks kuuks (90 päeva)
Pakett “Päev” 9:00 – 15:00 25,00 € 23 €/kuu 69€/3kuud
Pakett “Hommik/õhtu” – 7:00-9:00/20:30-22:00 37,00 € 33 €/kuu 99€/3 kuud
Iga aja pakett 53,00 € 48,3€/kuu 145 €/3kuud *

* – (sisaldab soodustusega parkimist (5€/kuu) ühele sõiduautole)

 • Ühekordne ajatsooni muutmine maksab 3 EUR/kord
 • Ühekordne külastustasu 7€
 • 10x kaart, kehtib 60 päeva 53€
 • Personaaltreening jõusaali treener Sulev Lepikuga 20€ (vajalik eelnev aja kokkuleppimine administraatoriga)
 • Esmakordne proovitreening – 1€

Laupäeval ja pühapäeval igal ajal sisenemine ka hommik/õhtu paketi omanikele

Rühmatreeningud (kava vaata siit)

 • Rühmatreeningu kuupakett – 53€ (30 päeva jooksul õigus osaleda KÕIGIS rühmatrennides + jõusaalis)
 • Rühmatreeningu kvartalipakett – 145€ (48,3€/kuus) – (90 päeva jooksul õigus osaleda KÕIGIS rühmatrennides + jõusaalis)
 • 10 x kaart – 53€ (külastuskord sisaldab ühte rühmatreeningut ja jõusaali samal päeval)
 • Ühekordne pääse – 7€
 • Osalustasu “hommik/õhtu” või “päev” treeningpaketi omanikule – 3€/treening
 • Esmakordne proovitreening – 1€

 Uued hinnad kehtivad alates 16.11.2015

Rühmatreeningul osalemisks palume ette registeerida kas  Facebookis või telefonil 56 810 888

Klubist Mõnus ja hubane kodulähedane trennikoht Kalamaja ja Kassisaba inimestele

Koduklubist

Koduklubi on kodulähedane spordiklubi Kalamaja, Pelgulinna ja Kassisaba kandi inimesele. Umbes nagu kodupood, aga õlle, jogurti ja keedupeedi asemel pakume piisavat koormust kõigile lihasgruppidele. Koduklubi Telliskivi koosneb kahest osast – jõusaal koos kardioseadmetega ja rühmatreeningute saal.

IMG_1944

Sisseseade

TM_24-01-2013_d700_017

Koduklubi on põhjust uhke olla oma sisseseade üle, sest see pärineb tuntud spordiriistade tootjalt nimega Technogym. Seda, et tegemist oma ala tõsise tegijaga näitab ka see, et viimastel viitel olümpiamängudel (ka London 2012) oli harjutusväljakute sisseseade tarnijaks just seesama ettevõte.

 

 

 

Blogid

 

Koduklubi eesmärk on olla treenimiskohaks tavalisele inimesele – selleks, et spordiga (taas)alustada, ei pea olema maratoonor või raudmees. Sport on midagi, millega tegelemine annab mõnusa tunde – see on midagi, mida Sa teed enda pärast. Oluline pole mitu kilo või mitu sekundit, oluline on protsess ja võime sellest mõnu tunda. Tänaseks on SPORT Telliskivis elanud mõned päevad rohkem kui aasta. Allolevatest blogidest näed, mida see endaga kaasa on toonud või kui kristalselt täpne olla siis, mida kaasa viinud :).

villu1Särava silmavaatega ning üdini positiivset Villut teab vist iga Koduklubi külastaja. Eriti eredalt jääb Villu muidugi meelde neile, kes temaga samasse rühmatrenni on sattunud ja viimaseid jõuvarusid kokku võttes kuulevad taustaks Villu reibast häält, mis kordusi juurde küsib :) Vanemad olijad aga mäletavad, villu2et see pole alati olnud nii – vaid 12 kuud tagai oli Villu täiesti keskmine Eesti mees – pisut ülekaaluline, pisut väheliikuv ning 33 kg suurem. Kui tahad teada, kuidas see kõik juhtus, vaata Villu blogipostitusi alloleval lingil.

 

 

Trennimõtteid saab lugeda sellelt lingilt.

Pildid

Kontakt & avamisajad Võta ühendust

kontaktQR Aadress: Telliskivi 60, Hoone O

Telefon: 56 810 888

Email: telliskivi@koduklubi.ee

Asukohakaart_veebi

KLUBI ON AVATUD
JÕUSAALI TREENER
E-R 7:00 – 22:00 Esmaspäev 10:00 – 13:00
L & P – 10:00 – 19:00 Teisipäev 18:00 – 21:00

Kolmapäev 12:00 – 16:00

 

Vaata rühmatreeningute kava siit! Osalemiseks palun registreeruda kas telefonitsi  (56 810 888) või Facebookis

Kodukord

 

Hea Koduklubi külastaja,

palun võta hetk ja tutvu meie kodukorraga, et nii Sinul kui ka kõigil teistel treenijatel oleks meie juures hea olla :)

 

LIIKMELISUS

Koduklubi külastamiseks tuleb end registreerida Koduklubi liikmeks –– seda saab teha TASUTA. Registreerimisel täidab liikmekandidaat ankeedi isikuandmetega ja tehakse foto, mis lisatakse infosüsteemi. Igale klubi liikmele väljastatakse individuaalne liikmekaart.
Treeningutel osalemiseks peab klubi liige lunastama pääsme kehtestatud hinnakirja alusel. Klubi liikmelisus on personaalne ja selle edasiandmine teistele isikutele pole lubatud.
Klubi pikendab treeningperioodi tasuta juhul, kui klubiliige on haigestunud makstud treeningperioodi vältel ja haigus kestab rohkem kui seitse päeva. Haiguse kestuse tõendamiseks tuleb esitada töövõimetuslehe koopia või arstitõend.

TREENINGSAALID

Kõik Koduklubisse saabujad registreeritakse administraatori juures. Ilma registreerimata on klubis viibimine keelatud. Registreerumine toimub ainult kohapeal.
Klubis treeningul viibivad sportlased, kes pole klubi liikmed, on administraatori nõudmisel kohustatud esitama isikut tõendava dokumendi.
Treenides palun arvesta ka kaastreenijatega — klubis käiakse sobivas riietuses ja vahetusjalanõudega. Vajadusel kasuta treeningrätikut. Palja ülakehaga ja paljajalu viibimine on lubatud ainut duši- ja riietusruumides.
Pärast treeningu lõpetamist jäta treeningvahendid selleks ettenähtud kohta: kangid-hantlid alustele ja kangikettad hoidikutesse.
Treenides häälesta palun oma telefon sellisele režiimile, et see ei häiriks teisi treenijaid.
Treenides vali jõukohased koormused ja raskused. Kahjuks ei saa me vastutust võtta seadmete valest kasutusest või liiga suurtest raskustest tingitud vigastuste eest.

Vigastuste ja terviserikete vältimiseks informeeri kindlasti treenerit oma (võimalikest) tervisehädadest või mis tahes muutustest tervislikus seisukorras (nt palavik, vererõhuhäired, valud, südamevaevused jne).
Klubi administratsioonil on õigus klubi liikmestaatus ära võtta ja teenuse osutamine lõpetada, kui klubi liige on esitanud valeandmed, rikub klubi inventari, viibib klubis ebakaines olekus, käitub ebaväärikalt, ei täida sisekorraeeskirju või häirib teisi klubi liikmeid.

RIIETUSRUUMID

Kapi võtme annab administraator klubi liikmele treeningule registreerimisel.  Klubi teeb omalt poolt kõik võimaliku, tagamaks klubiliikmete vara säilimise treeningu ajal, kuid täit vastutust liikmete isiklike asjade ja väärisesemete eest me võtta ei saa.
Kapi võtme kaotamine eeldab klubilt luku asendamist ja seetõttu kohaldatakse kaotajale võtme kaotamisel sunniraha 35 (kolmkümmend viis) eurot.
Klubi ruumid on ette nähtud sportimiseks; raseerimine, juuste värvimine ja habemeajamine klubi ruumides on keelatud.
Kliendil on õigus kappi kasutada ainult treeningu ajal. Kappidesse ja riietusruumi unustatud asju maksab alati küsida administraatorite käest, kuid lõpmatuseni me neid säilitada ei saa.

ÜLDIST

Klubil on õigus teha muudatusi klubi lahtiolekuaegades, hinnakirjas ja treeningplaanides teavitades neist ette läbi kodulehe.
Turvalisuse huvides on alla 14-aastastel lastel ilma täiskasvanud saatjata klubis viibimine keelatud. Alaealiste turvalisuse eest klubi territooriumil vastutab saatja.
Klubisse astumisega kinnitab klubi liige, et on tutvunud klubi kodukorraga ja kohustub seda järgima.

 

Rühmatreeningute kalender Rühmatreenngute kalender